






Naast de flyer en de brochure werd ook voor zowel jongeren als professionals een poster gemaakt. Een poster die telkens 10 tips in de verf zet en in fysieke vorm tevens een QR-code bevat om het digitale document te raadplegen (en je eigen fysieke versie(s) te bestellen).
Nieuwsgierig én graag je eigen fysieke exemplaren? Via volgende link kan je van de gewenste versie(s) jouw gratis* exemplaren bestellen: Eerste keer therapie
Bestel je vóór 1 september 2025, dan mag je je bestelling in de week van 15 september 2025 verwachten.
De volgende bestelperiode loopt van 1 september t.e.m. 30 november 2025, levering daarvan wordt voorzien in de week van 15 december 2025.
*exclusief verzendkosten. Deze bedragen minimum € 2,- en zijn afhankelijk van het aantal bestelde exemplaren.
vzw Cachet